Korálek Kladno - Aktuality

Základní škola praktická,

Horní menu

Aktuality


Podzimní prázdniny

26.10. - 27. 10. 2016


Státní svátek

28.10. 2016


ŽÁKY PŘIVÍTÁME VE ŠKOLE AŽ 31.10. 2016


Rockový ples pro Korálek


Frontman kladenské kapely All right BAND a dlouholetý přítel naší školy Pavel Mencl nás oslovil s velkorysým gestem, které nelze odmítnout.
Již poněkolikáté band pořádá rockový ples na Kladně v Hutníku. Během plesu bude probíhat prodej limitované edice triček a výtěžek z jejich prodeje kapela věnuje naší škole. Této pomoci si moc vážíme.
V letošním roce jsme pořádali oslavu k 25. výročí založení Korálku, proto z vlastní zkušenosti víme, jak těžká je organizace takto velké události.
Držíme palce, aby vše proběhlo tak jak má, všichni si akci užili a Korálek si odnesl vytěžené finance pro podporu výuky a vzdělávání handicapovaných dětí.


Tato akce proběhne 12.11.2016 od 20,00 hodin.


Děkujeme

http://www.allrightband.cz/

 Od 19.9. 2016 začínají svojí činnost zájmové kroužky

 


 

Bezpečnostní opatření školy 


V souvislosti s tragickými událostmi ve Žďáru nad Sázavou prověřila škola bezpečnostní opatření na zamezení vstupu a pohybu nepovolaných osob v  areálu školy a přijala tato opatření:

1.    Škola se otevírá a uzavírá dle příchodů, či odchodů jednotlivých žáků.
2.    Vchod do školy pro žáky, rodiče a další osoby je pouze jeden. Z venku je na dveřích koule a tudíž se nedají samovolně otevřít. Škola nesmí zůstat bez dohledu otevřena - zodpovídají pracovníci školy.
3.    Příchod žáků do ranní ŠD je od 6,45 do 7,15 hod. – přebírá osobně vychovatelka ŠD.
4.    Příchod žáků ráno do školy je od 7,40 do 7,55 hod. – v šatnách vykonává dohled pověřená osoba.
5.    Příchod žáků do školy na odpolední vyučování nebo zájmovou činnost je dle rozvrhu hodin – žáky si přebírá pedagogický pracovník, který je vyučuje nebo vedoucí ZK.
6.    Při odchodu žáků ze školy vykonává v šatně dohled pedagogický pracovní, který s nimi vyučování, ZK nebo ŠD končil.
7.    Žáky, kteří nechodí do školy sami, přivádí do školy a odvádí ze školy pouze rodiče nebo jimi pověřené osoby /viz. Zajištění odchodu žáka ze školy/.
8.    ZÁKAZ VSTUPU A POHYBU CIZÍCH OSOB PO ŠKOLE!!! Vstup cizí osoby do školy je povolen pouze v doprovodu zaměstnance školy. Samostatný pohyb cizí osoby po škole není možný. Zaměstnanec, který cizí osobu vyzvedne před školou, je s ní do doby, než ji předá zaměstnanci, za kterým dotyčná osoba přišla.
9.    V případě nutnosti /nebezpečí/ bude škola kontaktovat Městskou policii Kladno. Akutní pomoc na lince 156.

S přijatými pravidly byli seznámeni a nadále pravidelně seznamováni budou pedagogičtí i provozní zaměstnanci školy, žáci i rodiče.V Kladně dne 22.10.2014                    Mgr. Taťána Semančíková    
                      ředitelka školy

 

 


 

(17.03.2009)
Komentáře ke článku
Nový příspěvek