Školní družina

Stravování

Běh pro zdraví

03.listopadu 2023

Stejně jako na jaře se většina žáků a žákyň naší školy rozhodli pro účast v „Běhu pro zdraví“. Pro nepřízeň počasí byl závod organizován u naší školy. Účastníci se seznámili s běžeckou trasou, rozcvičili se a připravili na sportovní výkon. Nejkratší úsek dlouhý 40 metrů byl pro sportovce ze speciálních tříd a mladší účastníky. Starší běžce čekal okruh kolem školy dlouhý 450 m a 900 m. Nechyběla vzájemná podpora, fandění v blízkosti běžecké trasy a velká snaha podat dobrý výkon. Vyhodnocení závodu se konalo ve školní tělocvičně. Závodníci a závodnice, kteří stáli na stupních vítězů obdrželi medaile, diplomy a věcné ceny. Také ostatní účastníci se těšili ze získaných odměn. Nadšení z průběhu závodu bylo vidět nejen u dětí, ale také u pedagogického dozoru, který byl důležitým doprovodem této akce.