Speciální základní škola a Mateřská škola Kladno

Speciální základní škola a Mateřská škola Kladno

Škola

Mateřská škola

Školní družina

Stravování

Rozvrhy hodin

Třída 1.A

Mgr. Blechová Hana

asistent pedagoga Šafarčíková Kateřina,Trávníčková Lucie

 
1
8:00- 8:40
2
8:50- 9:30
3
10:00-10:45
4
10:55-11:40
5
11:50-12:35
6
12:45-13:30
7
13:40-14:25
8
14:35-15:20

 
Po
 

 ČJ M PV PV VV      

 
Út
 

 ČJ ČJ TV PR        

 
St
 

 ČJ M  ČJ  HV        

 
Čt
 

ČJ M TV PR        

 

 

 ČJ M  ČJ PR        

Třída 4.A

Demčák Michal

asistent pedagoga Hrubá Lucie

 
1
8:00- 8:40
2
8:50- 9:30
3
10:00-10:45
4
10:55-11:40
5
11:50-12:35
6
12:45-13:30
7
13:40-14:25
8
14:35-15:20

 
Po
 

 ČJ M

 TV

HV INF D (6)    

 
Út
 

ČJ M

AJ

VL (4, 5)

P (6)

PV

F (6)     

 
St
 

 ČJ M

AJ

ČJ (4, 5)

Z (6)

ČJ

D (6)     

 
Čt
 

 ČJ M

ČJ (4, 5)

Z (6)

AJ

   VV VV  

 

 

 PV PV  PŘ (4,5)

P (6)

TV 

 ČJŘ (4,5)

OV 6

 VKZ (6)    

Třída 7.A

Mgr. Mačurová Hana

asistent pedagoga Votrubová Jitka

 
1
8:00- 8:40
2
8:50- 9:30
3
10:00-10:45
4
10:55-11:40
5
11:50-12:35
6
12:45-13:30
7
13:40-14:25
8
14:35-15:20

 
Po
 

 ČJ

 AJ (7)

 P (9)

 P (7)

 D (9)

TV HV

D (7)

AJ (9)

   
 

 
Út
 

 ČJ M VV (7) VV F (7)

OV (7)

F (9) 

   
  Z (9)    OV (9) 

 
St
 

 M

 INF (7)

P (9)

P (9) ČJ

Z (7)

D (9)

D (7)

Ch (9)

   
Z (7) 

 
Čt
 

ČJ M

AJ (7)

AJ (9)

PV PV Z (7) INF (9)  INF (9) 
     

 

 

 ČJ  M TV PV

AJ (7)

AJ (9)

VKZ (7)

TV (9)

   

Třída 8.A

Mgr. Rousová Eva

asistent pedagoga Žáková Dana

 
1
8:00- 8:40
2
8:50- 9:30
3
10:00-10:45
4
10:55-11:40
5
11:50-12:35
6
12:45-13:30
7
13:40-14:25
8
14:35-15:20

 
Po
 

ČJ

M

P

TV

HV

   
       

 
Út
 

M

ČJ

Z

AJ

VV

INF

   
 

 

 
St
 

ČJ

AJ

M

D

P

TV     
     

 
Čt

M

ČJ

 D

Z

INF

 

PV

PV

 

 

 

ČJ

M

TV

AJ

PV

OV

   

Třída  1.R

Mgr.Havlíková Lenka

asistent pedagoga Mostková Hana, Nídrová Denisa

 

1
8:00-8:40
2
8:50-9:30
3
10:00-10:45
4
10:55-11:40
5
11:50-12:35
6
12:45-13:30
7
13:40-14:25
8
14:35-15:20

 
Po
 

RV RTV RTV VV VV       

 
Út
 

ŘV HV RTV SV        

 
St
 

RV HV RTV SV        

 
Čt
 

ŘV SV RTV PV        

 

 

RV SV RTV PV        

Třída 2.R

Mgr. Vyhnanovská Michaela

asistent pedagoga Domáňová Kristýna, Petrachová Eliška

 
1
8:00- 8:40
2
8:50- 9:30
3
10:00-10:45
4
10:55-11:40
5
11:50-12:35
6
12:45-13:30
7
13:40-14:25
8
14:35-15:20

 
Po
 

HV SV RV RTV        

 
Út
 

ŘV SV RTV  RTV        

 
St
 

SV RTV PV PV        

 
Čt
 

 RV ŘV HV VV VV       

 

 

SV RV RTV RTV        

Třída 6.R

Kováčová Věra 

asistent pedagoga Kosová Lenka, Udatná Brigita

 
1
8:00-8:40
2
8:50-9:30
3
10:00-10:45
4
10:55-11:40
5
11:50-12:35
6
12:45-13:30
7
13:40-14:25
8
14:35-15:20

 
Po
 

 ŘV

SV (R)

PO (S)

RTV (R)

PR (S) 

RTV (R)

TV (S) 

       

 
Út
 

 RV (R)

ČT (S)

SV (R)

 PS (S) 

RTV (R)

PR (S) 

 RTV (R)

TV (S)

RTV       

 
St
 

HV  PV PV HV        

 
Čt
 

 ŘV

SV (R)

 PS (S) 

RV (R)

ČT (S) 

RTV (R)

TV (S) 

       

 

 

RV (R)

ČT (S) 

VV  VV

 SV (R)

PO (S)

       

Třída 9.R

Mgr. Polívková Petra

asistent pedagoga  Balá Stanislava DiS.

 
1
8:00-8:40
2
8:50-9:30
3
10:00-10:45
4
10:55-11:40
5
11:50-12:35
6
12:45-13:30
7
13:40-14:25
8
14:35-15:20

 
Po
 

 ŘV RTV RV SV        

 
Út
 

 RV SV RTV RTV        

 
St
 

 ŘV RV RTV RTV        

 
Čt
 

VV  VV HV SV RTV       

 

 

PV PV SV HV        

Třída 3.S

 Mgr. Divéky Jana

 asistent pedagoga Sevidová Marcela

 
1
8:00-8:40
2
8:50-9:30
3
10:00-10:45
4
10:55-11:40
5
11:50-12:35
6
12:45-13:30
7
13:40-14:25
8
14:35-15:20

 
Po
 

PS ČT PR TV        

 
Út
 

 PO PS HV PV PR (3)       

 
St
 

ŘV ČT VV VV  PV (3)       

 
Čt
 

 ČT  PR TV PV  PV (2,3)      

 

 

ŘV PO HV TV        

Třída 4.S

Bc. Pažítková Alena

asistent pedagoga Bc. Landová Naďa

 
1
8:00- 8:40
2
8:50- 9:30
3
10:00-10:45
4
10:55-11:40
5
11:50-12:35
6
12:45-13:30
7
13:40-14:25
8
14:35-15:20

 
Po
 

ČT  PS HV PR  TV      

 
Út
 

VV VV ČT TV PC (5)      
 

 
St
 

 ŘV PO PR PV PV       

 
Čt
 

ČT  PS (4)
 PO (5)
PR  PV PV      

 

 

ŘV

PO HV TV        

Třída 7.S

Mgr. Uhlířová Klára, Bc. Stříbrná Kristýna 

 

 
1
8:00- 8:40
2
8:50- 9:30
3
10:00-10:45
4
10:55-11:40
5
11:50-12:35
6
12:45-13:30
7
13:40-14:25
8
14:35-15:20

 
Po
 

ČT (1.sk)

ČT (2.sk)

 PO (1.sk)

 PO (2.sk)

PR (6)

PŘ (7)

HV (1.sk)

HV (2.sk)

 TV VL (7)     

 
Út
 

ŘV (1.sk)

ŘV (2.sk)

PO (1.sk)

PR (6)

PŘ (7)

HV (1.sk)

HV (2.sk)

RoV (7)       
PO (2.sk) 

 
St
 

 ŘV (6)

 PS (7)

ČT (1.sk)

ČT (2.sk)

PR (6)

PŘ (7)

PC (1.sk)

PC (2.sk)

TV (1.sk)

 TV (2.sk) 

VL (7)     

 
Čt
 

PS (1.sk)

PS (2.sk)

PO (1.sk)

 PO (2.sk) 

TV (1.sk)

 TV (2.sk) 

 PV (1.sk)

  PV (2.sk) 

PV (1.sk)

PV (2.sk)

PV (7)     

 

 

ČT (1.sk)

ČT (2.sk)

PV (1.sk)

PV (2.sk)

PV (1.sk)

PV (2.sk)

VV (1.sk)

VV (2.sk)

 VV      

Třída 8.S

Mgr. Břicháčová Pavlína

asistent pedagoga Žáková Martina

 
1
8:00- 8:40
2
8:50- 9:30
3
10:00-10:45
4
10:55-11:40
5
11:50-12:35
6
12:45-13:30
7
13:40-14:25
8
14:35-15:20

 
Po
 

ŘV

 PO

VV  VV      

 
Út
 

ČT

PS

VL

PC

TV

 PV    

 
St
 

ČT  PŘ HV PV PV

PV

   

 
Čt
 

ČT PO VL TV HV    

 

 

PS

PO

PV PV RoV  PV 9,10  

Speciální základní škola a Mateřská škola Kladno
Pařížská 2199, příspěvková organizace

Pařížská 2199, 272 01 Kladno
Tel/fax : 602 394 474, 312 684 369

Odloučené pracoviště Mateřská škola
Pařížská 2249, 272 01 Kladno
Tel/fax : 724 325 252

E-mail : info@koralekkladno.cz
ID datové schránky: hgigyqh

Typ školy : Příspěvková organizace

IČO: 61894516
DIČ: CZ 61894516
Č.Ú.: 2185980277/0100

Speciální základní škola a Mateřská škola Kladno
Created 2018 www.vyroba-stranek.cz - Virtuální prohlídky - all4U agency s.r.o. - digitální kiosky