Co bude dnes….nechme se překvapit 6.S
29.května 2026
Třída 6.S prožila příjemný páteční den ve Slaném, kam se vydala do zahrádkářské kolonie. Už během cesty autobusem bylo znát, že se žáci těší na den plný pohody, který stráví mimo každodenní školní rytmus.
Po krátké procházce nás přivítalo klidné a příjemné prostředí zahrádky, které nabídlo ideální zázemí pro odpočinek i společné hry. Největší radost udělalo žákům grilování. Vůně dobrot se linula široko daleko. V teplém počasí přišlo vhod rovněž osvěžení v bazénku a zmrzlina.
Takové dny si pokaždé užijeme úplně všichni. Nazpět jsme se vraceli nejen s plnými břichy, ale především se spoustu hezkých zážitků.
Jana Divéky









