Výlet do ZOO Olovnice 3.B
17.června 2026
Dnes jsme s žáky vyrazili na výlet do Olovnice, kde se nachází rodinná farma. Děti si zde užily bezprostřední kontakt se zvířátky. Pohrály si s morčátky, nakrmily malá kůzlata a dokonce si pohladily surikaty i želvičky. Velmi zblízka jsme viděli také velbloudy a lvy.
Na závěr našeho výletu jsme se osvěžili zmrzlinou a poté jsme autobusem vyrazili zpět do školy. Výlet se nám všem moc líbil a už se těšíme, kam pojedeme příště.
Lucie Trávníčková






