Využití sportovišť města Kladna s přespáním ve škole 1.R
20.června 2026
Náš den jsme zahájili pěším výletem přes Sletiště do parku Veolia, kde jsme využili dostupné vodní prvky a příjemně tak strávili dopoledne v horkém počasí. Na oběd jsme se vrátili autobusem MHD do klimatizované Oázy.
Odpoledne se neslo v duchu vodních hrátek na zahradě MŠ, kde nezůstal suchý snad nikdo. Přes noc jsme měli pouze čtyři žáky a vše bylo moc fajn. Děkujeme rodičům za podporu v podobě doneseného melounu i bábovky ke snídani.
Žaneta Klvaňová









